Bu durumda hamilelik ve üzerine görme ihtimali var mıdır?

Mrb, Genç bir bayanım ve 1,5 ay önce bir an*l ilişki yaşadım.Vajinama biraz zevk suyu ve sperm gelmiş olabilir.İlişkiden yaklaşık 15 gün sonra tam günümde adet oldum.Ve ertesi ay da tam günümde adet oldum.Normal adet gördüğüm şeklinde oldu.Bu durumda hamilelik ve üzerine görme ihtimali var mdr?

Tahlil.com Cevabı : Adet görmüşsünüz. Hamile olma ihtimaliniz yok.