Bu ne demektir? Tetkik adı: SİFİLİZ ANTİKORU Sonuç: 25

Bu ne demektir? Tetkik adı: SİFİLİZ ANTİKORU Sonuç: 25 Ref.Değ: < 1- Önc.Sonuç: 16 Açıklama: VDRL RPR TESTİ NEGATİF ----------- Açıklama kısmına negatif demişler ama pozitif gözükmüyor mu? ben mi yanış anladım?

Tahlil.com Cevabı : Sifiliz antikoru pozitif çıkmış.Bu durumda muayenenizi yapan ve tahlili isteyen doktor bilgilendirme yapmalıdır.Normalde bunun negatif çıkması beklenir.