Bu sabah idrar testi yaptı negatif çıktı. Hamile midir sizce ?

Hocam kız arkadaşım ile biz 10 şubat tarihinde ilişkiye girdik 18 şubatta adet olması gerekirken 21 şubatta oldu.Bu ay 21 martta adet olmasını gerekirken bugün yani 8 gün gecikmeli adet oldu. Bu sabah idrar testi yaptı negatif çıktı. Hamile midir sizce ?Ve bugün adet olduğundan dolayı yarın sabah idrar testi tekrar yapmaya gerek var mı yapsa da idrarı kanlı olacağından testte bir sıkıntı olur mu?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası üst üste 2 ay adet görülmüşse hamilelik olasılığından bahsedemeyiz. Ortada bir adet düzensizliği var. Bunun için isterseniz bir kadın hastalıkları uzmanına başvurabilirsiniz.