Bu sonuç lenfomayı düşündürür mü yoksa başka sebepleri olabilir mi?

Allerji testlerinin sonucunda yüksek oranda allerjim olmadığı söylendi.Total IgE nin 3886 çıkması sonucu doktorum lenfoma şüphesiyle başka kan testleri de istedi.Bu sonuç lenfomayı düşündürür mü yoksa başka sebepleri olabilir mi? Saygılar

Tahlil.com Cevabı : Total IgE sonucu ile lenfomanın bir ilişkisi yoktur. Lenfoma tanısı diğer kan testleri ile konabilir.