Bu sonuçlar bir kan hastalığının işareti olabilir mi?

30 yaşndayım, bacağımdaki morluklar için yaptırdığım kan tahlilinde sonuçlar şöyle çıktı..wbc:14.17(üst sınır 11.00),nötrofil:74.00(üst sınır 72.00),lenfosit:18.00(alt sınır 20.00),nötrofil mutlak değeri:10.54(üst sınır 7.92).. hocam bu sonuçlar bir kan hastalığının işareti olablir mi, çok korktum..

Tahlil.com Cevabı : WBC yüksekliği en basit olarak bir enfeksiyon geçirdiğinizin göstergesi olabilir.