Bu sonuçlar bir kanamanın varlığını mı gösterir.

Böbreklerimde kist takibi ve tekrar ettiği tahmin edilen testis enfeksiyonu ile ilgili yapılan idrar analizinde, Eritrosit Sonuç : Eser Referans : Negatif Lökosit Sonuç : Negatif Referans : Sarı ,sonuçlarını aldım. Bu sonuçlar bir kanamanın varlığını mı gösterir. İlginize şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : kanama yok denilebilir, ancak daha doğrusu bu testin gözle sayım yapılarak kan hücrelerinin sayısının belirtilmesidir..