Bu tahlil sonuçları normal mi?

Bu tahlil sonuçları normal mi? acaba yardımcı olursanız sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz tam kan sayımı (hemogram) tahlilinde  bazı parametrelerde ufak tefek sapmalar olsa da, hafif bir lenfosit düşüklüğü gibi (% 20 ile 50 referans değeri iken %18.7 çıkmış) kayda değer bir sorun olmadığını söyleyebiliriz.
Geçmiş olsun.