Bugün beta hcg testi yaptırdım sonucu 9.6 dediler ama doktora göstermedim.

en son19 nisanda reglı dönemım oldu 23 nısanda bıttı ondan sonra hiç korunmadık bugün beta hcg testi yaptırdım sonucu 9.6 dedıler ama doktora göstermedım sızce hamılemıyım hamıle olmak için sonucun kaç olması gerekıyor ılk defa yaptırdım tablolara baktım fakat bırşey anlamadım şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz. http://tahlil.com/beta-hcg-kantitatif-b-hcg-gebelik-testi