Bugün bhcg testimde değerim 16,72 çıktı .Dr cuma günü tekrar test yapalım dedi.Sizce hamile miyim?

Merhabalar adet düzensizliği yaşıyorum.Bugün bhcg testimde değerim 16,72 çıktı .Dr cuma günü tekrar test yapalım dedi.Sizce hamilemiyim?

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değeriniz hamileliği düşündürüyor. Doktorunuzun tavsiyesiyle testi tekrar ettirmeniz durumunuzu netleştirecektir.