Bugün doktordaydim kese ve bebegi gördük 5 haftalik dedi

ii aksml benim son adet tarihim 06.04.2014 ve 08.05.2014 öyleden sonra gebelik testi yaptim cizgi cok kalin ve koyu belirgin cikdi bugün doktordaydim kesi ve bebegi gördük 5 haftalik dedi doktorum ama tek yumurta ikizimi beli degil daha ufak dedi bu gebelik testinin böyle cikmasi ikize olabilirmi

Tahlil.com Cevabı : Testin kanda Beta HCG seviyesi ile birşey söylemek mümkün olabilir..