Bugün kan testi ile BETA HCG testi yaptırdım ve test sonucunda

Bugün kan testi ile BETA HCG testi yaptırdım ve test sonucunda , Referans değeri : ERKEK <0,5-2,67 HAMILE OLMAYAN KADIN : <0,5-5 0-1 5-50 1-2 50-500 2-3 100-5000 gibi devam eden yazılar var . Ben bu sonuca göre hamilemi olmuş oluyorum :( :/ BUNU KESINLIKLE ÖĞRENMEM GEREKIYOR.

Tahlil.com Cevabı : Sizin test sonucunuz nedir, belirtmeniz gerekir..

v************* :

merhaba 18 yaşındayım adet düzensizliği ve boğaz altında tüylenme nedeniyle hormon testi yaptırdım bhcg &lt;2.oo mlU/ml negatif hamile 2-3 hafta 335-392 mlU/ml diyor bu ne demek

Cevap:

Tahlil.com sizler için Gebematik geliştirdi. Tahlil.com doktorlarının tasarladığı Gebematiği kullanarak, yapılan gebelik testine göre &nbsp;hamile olup olmadığınızı hamileyseniz de tahmini haftasını öğrenebilirsiniz.Gebematiğimizi kullanmak için tıklayınız.....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.