Bundan 1 yıl önce korunmasız bir ilişki sonrası ilişkiden 6 ay sonra

Hocam merhaba bundan 1 yıl önce korunmasız bir ilişkı sonrası ilişkiden 6 ay sonra numune hastanesınde eliza testı oldum.sonuçlarım:anti hiv 4.jenerasyon:0.23 negatif hbs ag:0.24 negatif anti hcv 3.jenerasyon:0.09 negatiif.iki kolumdada derı dokulmesı var.güneş alercisi dendi stres yapıyorum.saygıl

Tahlil.com Cevabı : Test sonuçlarınız negatif. Stres yapmanıza gerek yok.