Bundan yaklaşık 2 hafta kadar önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık?

Bundan yaklaşık 2 hafta kadar önce sevgilimle sürtünme yoluyla ilişki yaşadık vajinasına boşalmadım.Boşaldıktan sonra pen*simi temizleyerek vajinanın ağzına getirdim biraz bastırdım ama boşalma olmadı.Kız arkadaşım 2 haftadır fazla yemek yiyor ve sıklıkla tuvalete çıkıyor.Sizce hamilelik olabilirmi?

Tahlil.com Cevabı : Yok denilecek kadar düşük bir ihtimal. Adet zamanını bekleyin 5 gün veya daha fazla gecikme olursa gebelik testi yapabilirsiniz.