Bunlar yüksek çıkan kan tahlili sonuçlarım diğerleri normal. Damar tıkanıklığından korkuyorum yardımcı olur musunuz?

 Bunlar yüksek çıkan kan tahlili sonuçlarım diğerleri normal. Damar tıkanıklığından korkuyorum yardımcı olur musunuz?WBC     12,2     H     4.60 - 10.2      uL PDW     19,5     H     11.6 - 17.2      fL NEU     7,91     H     2.00 - 6.90      uL

Tahlil.com Cevabı : Hafif bir wbc yüksekliği dışında sonuçlarınızda kayda değer bir sorun yok.Damar tıkanıklığı konusunda ise farklı testlere ihtiyaç vardır. Bu testler bu yönde bilgi vermez.WBC yani lökosit yüksekliği durumunda ilk olarak akla enfeksiyon ihtimali gelir.WBC yüksekliğine dair aşağıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.WBC yüksekliğihttp://tahlil.com/lokosit-wbc-nedir-lokosit-yuksekligi-ve-lokosit-dusuklugu