Burun Ameliyatı Olmama Engel Mi

Merhaba yakın zamanda tam tanımlı kan verdim ve anlamadığım Anti HIV 0.173ColHBsAg 0.252ColAnti HBs 24,64IU/LAnti HCV 0.048Col

Tahlil.com Cevabı :

Sonuçlarınız gayet güzel tam istediğimiz gibi.Hepatit B ve Hepatit C testleri negatif yani enfeksiyon yok.HIV testi de negatif .Tek pozitif çıkan ise Anti Hbs , o da istediğimiz bir sonuç Hepatit B ye karşı koruyuculuk olduğunu gösteriyor.

Ameliyat olmanıza da hiç bir engel yoktur.Sağlıklı günler dilerim.