Burun kemiği ameliyatı oldum nefes alamadığım için.3 hafta kadar oldu.Ancak henüz geçmiş değil.Bu normal bir süreç mi yoksa bir problem olabilirmi?

Burun kemiği ameliyatı oldum nefes alamadığım için.3 hafta kadar oldu.Ancak henüz geçmiş değil.Bu normal bir süreç mi yoksa bir problem olabilirmi?Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Ameliyat sonrası bir süre belirtiğiniz durum olabilir.Ancak yine de size en doğru bilgiyi muayene ve ameliyatınızı yapan KBB doktoru vermelidir.