Çalıştıgım iş yerinden ayrıldım bu sonuçların ne anlama geldiğini ogrenemedim doktora gitmelimym

hematolojik    MCH    32,1    ↑     27 - 31     EO%    3,16    ↑     0,90 - 2,90     EO#    0,27    ↑     0 - 0,20     BA%    1,45    ↑     0,10 - 0,50     LY#    3,06    ↑     1,30 - 2,30         BA#    0,12    ↑     0 - 0,10      elisa testi Anti HBs     33,96    ↑     0 - 10 çalıştıgım iş yerinden ayrıldım bu sonuçların ne anlama geldiğini ogrenemedim doktora gitmelimym

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik yok. Hemogram testindeki kısaltmaların anlamını öğrenmek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Ayrıca anti HBS pozitifliği hepatit B virüsüne karşı korumada olduğunuzu gösterir. http://tahlil.com/hemogram-kan-tahlilindeki-kisaltmalarin-anlamlari