Çarşaftaki zevk suyundan hamile kalabilir mi?

Sevgilimin vajinasının dudakların arasında dolaştım prezervatif takılıyken ama prezervatifin dışına zevk suyum geldi cok az. İçine girmedim sadece dudaklarında dolaştım hamile kalmış mıdır? diğer sorum ise çarşaftaki zevk suyundan hamile kalabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Bu tür ilişkilerde hamile kalma ihtimali çok düşüktür.