Cefepime Duyarlı,Cefotaxime Duyarlı, Clindamycin Duyarlı, Erythromycin

Protronbin zamanı [H] 13,4 sn 10,0 - 13, PTZ% [L] 76,9 % 79 - 111 TOXO IgM 3,0 (NEGATIF) TOXO IgG 3,0 (NEGATIF Cefepime Duyarlı Cefotaxime Duyarlı Clindamycin Duyarlı Erythromycin Duyarlı B Grubu Beta Hem. Streptococcus üredi. lLinezolid Duyarlı Penicillins Duyarlı Vancomycin Duyarlı

Tahlil.com Cevabı : Kültürde üreme olmuş. Doktorunuzun verdiği antibiyotikleri kullanmalısınız.