çene altında aşırı tüylenme var ve saçlarım ciddi bir şekilde dökülüyo

merhaba ben 19 yaşındayım çene altında aşırı tüylenme var ve saçlarım ciddi bir şekilde dökülüyo hormon değerlerimi ölçtürdüm sadece yüksek çıkan hormon DHEAS 450 çıktı hirsutismus teşhisi konuldu aldactone adında bir ilaç kullandım ama hiç bir yararı olmadı ne yapmamı önerirsiniz ? şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Başka tahlillere yada alternatif tedaviye gerek olabilir.bir endokrinoloji uzmanına başvurun