Chlamydia trachomatis igg negatif 6 <10 C. Pneumoniae İGA negatif 4 <10 C. Pne.,..igg negatif 8<10. Teşekkürler?

Chlamydia trachomatis igg negatif 6 <10 C. Pneumoniae İGA negatif 4 <10 C. Pne.,..igg negatif 8<10 C.p................,.....,........IgM negatif 5<10 sonuç nedir

Tahlil.com Cevabı : Chlamidia bakterisi kaynaklı bir enfeksiyon bulgusuna rastlanılmamış sonuca göre