Ciddi bedensel yanma karıncalanma çarpıntı ve terleme sonrası acile başvurdum sonuçları yorumlar mısınız..

yaş 62 boy 184 kilo 91 ciddi bedensel yanma karıncalanma çarpıntı ve terleme sonrası acile başvurdum sonuçlar glukoz 161 ldh 251 diğer tüm aralılklarla yapılan tahliller normal 3 tane kalp ekg si normal saygılarımla iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Diabetiniz olabilir ve buna bağlı sıkıntılar olabilir, endokrinolojiye başvurmanız gereklidir..