Ciddi Sağlık Sorununa Işaret Eden Bir Sonuç Var Mıdır?

Kan tahlilimdeki bazı sonuçlar referans dışı görünüyor.Bu sonuçlara göre ciddi bir sağlık sorunum olabilir mi?(Kanser,kalp damar sorunu vb.) Tahlil sonucu ektedir.

Tahlil.com Cevabı :

Referans dışı çıkan sonuçlar asla bir ciddi sağlık sorunu yönünden bilgi vermiyor. Bir önceki sorunuzda da cevapladığım gibi kayda değer bir sorun göstermiyor. Önceden de belirttiğim gibi neu yüksekliği bir bakteriyel enfeksiyon yönünde bilgi verir zaten kulak enfeksiyonu geçirdiğinizi belirtiyorsunuz.

Referans dışı çıkan testler kan sayım  parametreleri arasında yer alır ancak önemli bir hastalık yönünden asla bilgi vermez.Bu testler  tek başına bir hastalık olduğunu akla getirmez.

Sağlıklı günler dilerim.