Cildiye doktoruna sakalkıran için gittiğimde belirli kan tahlili istendi sonuçlar şöyle..

Cildiye doktoruna sakalkıran için gittiğimde belirli kan tahlili istendi sonuçlar şöyle.. Anti-TG 691,55 (normal değer 0 - 4.11) Anti-TPO 136,85 (normal değer 0 - 5.61)

Tahlil.com Cevabı : Bu tahlillerin sakal kıranla pek alakası yok.Bunlar tiroid bezi hastalıklarında yükselen tahlillerdir.Otoimmün bir tiroid bezi hastalığınız olabilir.TSH değerlerine de bakmak gerekecektir.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanızı öneriyoruz.