Cilt tedavisi gördüğüm için karaciğer fonks. ile ilgili kan testi yaptırdım. bu kan testinde aids veya hıv görünür mü. ?? ve hastanede hangi bölüme gitmeliyim.

Cilt tedavisi gördüğüm için karaciğer fonks. ile ilgili kan testi yaptırdım. bu kan testinde aids veya hıv görünür mü. ?? ve hastanede hangi bölüme gitmeliyim. şimdiden tşkrler :(

Tahlil.com Cevabı : Özellikle istenmedi ise karaciğer testleriyle görülmez,  durumunuzu anlatırsanız sizi takip eden doktor da isteyebilir..