Çinko + 116 ?g/dL H(68 - 107) nasıl yorumlayabilir misiniz ?

Çinko +     116         ?g/dL      H(68 - 107) (Bu testler alt yüklenici laboratuvar (VİROMED) tarafından çalışılmıştır.) yaşım 20, çinko sonucum bu şekilde ancak internetten normal değerlere baktığımda 15 yaş üstü için sınır 150 gözüküyor burdaki testte sınır 107 sonuç nasıl yorumlayabilir misiniz ?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz normaldir..