Çinko değeri 150mg/dl çıktı.yüksek dediler.

Geçenlerde bende tahlil yaptırdım.çinko değeri 150mg/dl çıktı.yüksek dediler.serum ile çalışılmış.o sıralar arı poleni kullanıyordum.onun etkisi olabilir mi?çinko değerlerim normal değere ulaşırmı?

Tahlil.com Cevabı : Çinko değeri 150 ye kadar normal kabul edilebilir.Önemli bir sorun olduğunu düşünmüyorum.