Çinko değerim normalin üstünde çıktı.

Merhaba hocam bugün cildiyede saç dökülmesi için kan tahlili verdim çinko degerim normalinden fazla cıktı 139.5 bana vücuttaki bir yerinde iltihaptan dolayı yüksektir dedi siz ne dersiniz buna yapmam gerek

Tahlil.com Cevabı : Evet çinko değeriniz yüksek.Ancak bu direkt olarak korkutucu bir hastalığı akla getirmesin.
Aşağıdaki bağlantıda konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.
Çinko Testi hakkında detaylı bilgiler için tıklayınız.