Cinsel hastalıklar için genel olarak Yaptırmış olduğum hemogram ve idrar tetkik sonuçlarından birkaç değer için yardımınızı rica edeceğimr

MerhabalarrnCinsel hastalıklar için genel olarak Yaptırmış olduğum hemogram ve idrar tetkik sonuçlarından birkaç değer için yardımınızı rica edeceğimrnİdrar Tetkiki rnPH 8.00 / Dansite 1.019 / Eritrosit ve Lokosit <1 gözüküyorrnHemogram da rnRDW 15.2 / Kreatinin 0.77 / CRP türbidimetrik 0.1 / AntiHIV(Kemuminesans veya benzeri) Negatif(0.04) / HBsAg Negatif(0.17) / Anti HCV Negatif (0.05)

Tahlil.com Cevabı :

Bizlere sorduğunuz tahlilleri inceledik, Tahlil sonuçlarınız normal.Herhangi bir problem veya sorun görülmüyor tahlil sonucunuzda.