Cinsel ilişkiden 1 hafta sonra gebelik testi yaptırdım

Merhabalar ben ilişkiden yani agustos 13 ten bir hafta sonra test yaptırdım 2,39 cıktı iki haftadır sağ kasığımda agrı ve batma var bir haftadırda göğüslerimi tasıyamıyorum agrıdan özllikle sag gögsüm hamile olma olasılıgım nedir

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testini erken yaptırmışsınız.Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?https://tahlil.com/blog/gebelik-testi-ne-zaman-yapilmaligebelik-testi-nedir-592