Cinsel iliskiden 12 gun. sonra yapilan kan testi dogru sonuc verirmi ?

Cinsel  iliskiden 12 gun. sonra yapilan kan testi dogru sonuc verirmi ?

Tahlil.com Cevabı :  Burada genel kural beklenen adet tarihinde gecikme olması durumunda gebelik testi yapılmasıdır.Ancak eğer bir gebelik oluştuysa ve bu konuda da aşırı bir merak içindeyseniz kanda Beta HCG yapılabilir.