Cinsel organımda siğiler var.Hangi doktora gitmeliyim?

Burada öncelikle bu hizmeti sunan doktor ve porfesörlerden  biz razıyız rabbim de razıdır inşallah.BEN BUNDAN 10 YIL ÖNCE ŞÜPHELİ BİR İLİŞKİ YAŞADIM VE BU ZAMAN İÇİNDE CİNSEL ORGANIM DA (PENİSİM UCUNDA ) BAZI ÇUKURLAR KABARCIKLAR OLUŞMAYA BAŞLADI VE SIZLAMALAR (KARINCA ISIRIĞINA BENZER) OLUYORDU.ÖNCELERİ DR.A BAŞ VURMAKTAN ÇEKİNİYORDUM DAHA SONRA DAYANAMAYIP SONRA ŞU TESTLERİ YAPTIM: VDRL-RPR : NEGATİF ANTİ HIV :NEGATİF HBsAg (elisa) : negatif hasta değeri: 0.367 pozitif değer : 1.0 ANTİ HBs KANTİTA : NEGATİF ANTİ HCV S/CO : NEGATİF SONUÇLAR BÖYLE ÇIKINCA RAHATLADIM.10 YIL GBİ BİR SÜRE OLDU AMA HALEN ÇUKUR OLUŞUMU PENİSİMDE SİĞİL (DERİ ALTINDA) VE SIZLAMA OLAYLARI DEVAM ETMEKTE BU DA PSİKOLİJİK OLARAK BENİ ÇOK RAHATSIZ EDİYOR. NOT: KARACİĞERİMDE DE 2010 YILINDA KİST BULUNDU VE BİRÇOK TESTEN GEÇTİM VE AMELYAT OLDUM TANI OLARAK KOLANJİT VE BUNA BAĞLI KARACİĞER DEĞİŞİKLİĞİ DENİLDİ. AMELYATTAN ÖNCE:ELİSA (IgG): 1/640 ÇIKTI.AMELYATTAN SONRA ELİSA (IgG): 1/1280 ÇIKTI.YORUMUNUZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ VE DEĞERLİ ÇÜNKÜ BU SENE EVLENİYORUM ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAYGILAR.

Tahlil.com Cevabı : Bir üroloji uzmanına muayene olmanız en uygun olur, siğillerin değerlendirilmesi yönünden