Cinsel perhiz süresi:3 gün ejakülasyon saati:11:10 likefaksiyon süresi:30 dk viskozite: normal volüm: 3,5 ml sizce nasıl

Cinsel perhiz süresi: 3 gün ejakülasyon saati:11:10 likefaksiyon süresi:30 dk viskozite: normal volüm: 3,5 ml sperm sayısı: 13 milyon motilite: %63 hızlı doğrusal hareket: %3 yavaş doğrusal hareket: %52 yerinde hareketli: %8 hareketsiz:%37 aglütinasyon: - lökosit(ml): %14): %1 baş anomalileri:%73 boyun anomilileri:%19 kuyruk anomalileri: %5 sitoplazmik droplet: %2 TEŞEKKÜRLER...

Tahlil.com Cevabı : Sperm sayısı az ve şekil bozukluğu var