Cinsiyetim erkek. Kan grubum 0 pozitif esimin kan grubu 0 negatif ?

Cinsiyetim erkek. Kan grubum 0 pozitif esimin kan grubu 0 negatif Hangi yolu izlememiz lazim Bilgi verirseniz sevinirim.

Tahlil.com Cevabı : Kan uyuşmazlığınız var anlaşıldığı üzere.Bu durumda gebelik planlamadan önce kadın doğum uzmanına başvurmanız gerekli önerileri almanız en doğru yaklaşım olacaktır.