Çocuğum 5 sene önce göğsünden kuş kafesi nedeniyle ameliyat oldu. Ameliyattan sonra göbeği çok öne çıktı. Bunun bir çözümü var mı?

Tahlil.com Cevabı : Muhtemelen güvercin göğüs, diğer adlarıyla Pektur Karinatum veya kondarıcı göğsü denen hastalıklardan bahdediyorsunuz.Bizim önerimiz tercihen bir üniversitenin çocuk cerrahisi veya göğüs cerrahisi bölümüne başvurmanız.Çocuğunuzun muayenesi sonrası size gerekli önerilerde bulunulacaktır.