Çocuk sahibi olmak istiyorum tahlil yaptırdım sonuçlarımı değerlendiri misiniz?

29 yaşında bir bayanım çocuk sahibi olmak için yaptırdığım tahlillerimi yorumlarsanız sevinirim T3:3.80--- T4:0.84-TSH:2.73---KERATİN:0.52--PDW:17.2--MPV:7.2

Tahlil.com Cevabı : T4 değeriniz hafif düşük gibi görülmekle beraber,yine de bir endokrinoloji uzmanına danışmanızda yarar var.