Çocuk yapmak istiyorum,bu tarihten 6 yıl kadar önce varikosel ameliyatı oldum, Hangi doktorda tedavi olmalıyım?

 Çocuk yapmak istiyorum,bu tarihten 6 yıl kadar önce varikosel ameliyatı oldum, en son yaptırdığım sperm tahlilim de değerlerimin düşük olduğun için doktor bana ilaç tavsiye etti değerlerinin düşük olması varikosel ameliyatının başarısız geçtiğini mi gösterir. Hangi doktorda tedavi olmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Varikosel tedavisi üroloji uzmanlarınca yapılmaktadır.Üroloji bölümüne başvurmanız en uygun olanıdır.