Cok acil annemi hastaneye yatıracaklar

Cıok acil annemi hastaneye yatıracaklar , bugun apar topar kan tahlilleri şöyle Rbc : 1.85 Hgb :6.2 Hct : 18.7 Mcv : 101.1 Ne^#1.75 ne%:43.5 Eo%: 7.9 annem ben kansermyim diye dolassıp duruyo kanser riski varmı?

Tahlil.com Cevabı : Annenizde ciddi anlamda kansızlık var, araştırılması gerekir, B12 eksikliği de olabilir veya kemik iliği ile ilgili bir hastalıkta.. araştırılması gereklidir..