Çok acillllll yardım edin nolur Adetime 10 gün kala erkek arkadaşımda sürtünme yoluyla ilişki yaşadık ?

Çok acillllll yardım edin nolur Adetime 10 gün kala erkek arkadaşımda sürtünme yoluyla ilişki yaşadık fakat ayaktaydık yani içine girme olmadı boşaldı vajinama biraz geldi tamamı kiloduma boşaldı kilodu değiştirdim temiz giyidim

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi yaşanırsa gebelik testi yaptırarak durumu netleştirebilirsiniz.