Çok kötü durumdayım psikolojim bitmiş vaziyette. Ne olur yardım edin.

Çok kötü durumdayım psikolojim bitmiş vaziyette. Ne olur yardım edin!!!17 nisanda sevgilim adet oldu 21 inde sürtünmeyle 1 damla zevk suyu vajinasına değdi. 13 mayısta tekrar adet oldu. 2 kez yazdım hamilelik riski yok dediniz bas ağrısı var,vücudu ısısı sıcak bunar belirti olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak adet kanaması görülmüş. Hamilelik durumu söz konusu değil. Söylediğiniz belirtiler de hamileliğe ait özel belirtiler değil. İçinizi rahatlatmak için gebelik testi yaptırabilirsiniz.