Çok sık adet kanamalarım oluyor

Çok sık adet kanamalarım oluyor doktora gittim utrasondan sonra tahlil verdi hormon tahlili normal hemogram şöyle : hct 35.4 mpv 11.7 lym41.5 mono10.4 gran 48.1.Sonuçlar acaba nasıl daha doktoruma göstermedim.

Tahlil.com Cevabı : Adet kanamalarınız için mutlaka bir kadın doğum doktoruna gitmelisiniz.Bunun nedeni araştırılmalı.Muhtemelen kanamalarınızın fazlalığına bağlı olarak da hafif kansızlık bulgularınız var.