crp 1.11,rbc 4.43;

6 aydır B vitamini eksikliği için iğne kullandım ayrıca bir senedir trioid için hergün 1.5 tablet alıyorum.son tahlilimdeki sonuçlardakolestrol 226trigliserit 232crp 1.11tsh 9.51rbc 4.43mch 32.2

Tahlil.com Cevabı : Kolesterol ve trigliserit testleriniz yüksek.TSH yüksekliği de tiroid tedavinizin gözden geçirilmesini düşündürüyor
Endokrinoloji bölümüne başvurmanızı öneriyoruz.