Crp 5 rf 3 sağ el avuç içi ve parmaklarımda kendi kendine başlayan ve geçen ağrı ve şişmeler oluyor?

Crp 5 rf 3 sağ el avuç içi ve parmaklarımda ( eskiden yüzük veya serçe idi birkaç aydır işaret ya da orta parmak) kendi kendine başlayan ve geçen ağrı ve şişmeler oluyor.annemde de RA var ve semptomlarım bende de olabilirmi dedirtiyor.romatolog birşeyin yok dedi ama ağrılarım devam ediyor yardım lütf

Tahlil.com Cevabı : Romatoid artrit sadece bu tahlillerle teşhis edilmez.Doktor gerek görürse ilave testlere de gerk olacaktır.Ağrılarınız devam ediyorsa sırasıyla fizik tedavi ve ortopedi bölümlerine de başvurabilirsiniz.