CRP değerim 35 mon1,17 mon 21 neu 40,6 mitral kapak prolapsusu hafif orta mitral geri akımı var

 CRP değerim 35 mon1,17 mon 21 neu 40,6 mitral kapak prolapsusu hafif orta mitral geri akımı var crp değerimin yüksek olması byu durumu etkiler mi ? çok yorgun ve halsizlik oluyo

Tahlil.com Cevabı : CRP bir akut faz reaktanıdır. CRP yüksekliğinde ilk olarak akla enfeksiyon ve romatizmal durumlar gibi ihtimaller gelir.CRP yüksekliğine dair aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilir ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.CRP YÜKSEKLİĞİ NEDİR?http://tahlil.com/crp-yuksekligi-ne-anlama-geliyor-normal-degerler-0-5-arasi-iken-183-ne-gibi-bir-anlam-ifade-edebilir