Crp değerim 7.50 romatoid faktör 9.380 sedimentasyon 11 mo% 8.3 çıktı. Boyun sırt ve bel bölgemde ağrılarım var. Ne yapmalıyım?

 Crp değerim 7.50 romatoid faktör 9.380sedimentasyon 11mo% 8.3 çıktı. Boyun sırt ve bel bölgemde ağrılarım var. Ne yapmalıyım?

Tahlil.com Cevabı : Belirtiğiniz değerlerin referans değerleri çalışılan laboratuvara göre farklılık gösterebilir,ltf crp ve rf testlerinin referans değerlerini yazın