CRP si 300 lerde ve düşmüyor.çok yoğun bir antibiyotik tedavisi görüyor.DİYALİZE ALINIYOR

Babam 17 temmuz 2016 tarihinden beri Gaziantepte özel bir hastanede yatıyor.vücudunda yüksek enfeksiyon var ve böbrekleri çalışmıyor.CRP si 300 lerde ve düşmüyor.çok yoğun bir antibiyotik tedavisi görüyor.DİYALİZE ALINIYOR ama doktor tedaviye cevap alamıyoruz diyo.Yanlış bir tedavi olabilir mi diyoruz.Akcigerine pıhtı attı 25 gündür yoğun bakımda makinaya bağlı.Ankara yada istanbul A nakil etmek bi çözüm getirir mi bize.Napacağımızı bilmiyoruz.nolur bize yardımcı olun.Teşekkür ederim...

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.CRP yüksekliğinde ilk akla enfeksiyon gelir.
Zaten antibiyotik tedavisi alması da babanızın bunun göstergesi.
Babanızın tedavisi ile ilgili süreçte en doğru bilgiyi muayene ve tahlillerini yapan nefroloji doktorları vermelidir.