Cumartesi öğlen 4 gibi şeytana uyup biraz ot içtim. pazar akşamı maçta kavga çıktı ve polis hepimizi hastaneye götürdü, alkol ve uyuşturucu için kan aldılar.

 Cumartesi öğlen 4 gibi şeytana uyup biraz ot içtim. pazar akşamı maçta kavga çıktı ve polis hepimizi hastaneye götürdü, alkol ve uyuşturucu için kan aldılar. arada aşağı yukarı 30 saatlik bir süre var. acaba sonuç ne çıkmıştır? çıldırmak üzreyim yardım edin lütfen

Tahlil.com Cevabı : Hangi tahlillerin yapıldığını bilniyoruz bunları yazmamışsınız.Ancak özellikle uyuşturucu yönünden testler yapıldıysa ve buna yönelik merkezlerde yapılmaktaysa bu tahliller kuvvetle muhtemel çıkacaktır sonuçlarda.Bu tür zararlı alışkanlıkları bir an önce bırakmanızı diliyoruz.