D-dımer sonucum 1.494, crp sonucum 156,20, plt 13, hgb 6,5 lütfen tahlillerimi yorumlarmısınız?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız normal değil, özellikle PLT düşüklüğü ktitik seviyede, beraberindeki hgb düşüklüğü de anemi yani kansızlıkk probleminiz olduğunu gösteriyor.PLT düşüklüğü de kanama yönünden risk altında olduğunuzun belirtisi.Bu durumda mutlak suretle tercihen  bir üniversite hastanesinin hematoloji bölümünde takip ve tedavi olmalısınız.