D vitamını iğnesi verdi

merhaba sedimantasyon degerım 20 cıkmıstı ve sonuclarınız normal demıssiniz. dr bana iltihap olduğunu kemik ve eklemlerimin buyuzden ağrıdıgını söyledi. d vitamını iğnesi verdi. kemik iltibaımı demek

Tahlil.com Cevabı : D vitamini kemik iltihabı tedavisinde kullanılmaz .. Kemik iltihabında sedim değerleri çok yükselir, 20 sedim normaldir..