Daha önce de dış gebelik geçirmiştim adetım 9 gun gecti.yaşım 31

enım bhcg değerlerim 2 gun arayla 38 68 76 121 -progesteron 14.5 daha önce de dış gebelik geçirmiştim.adetrım 9 gun gecti.yaşım 31.değerlendırme yaparsanız çok sevırım.stres dolu gunler geçiriyorum .şimiden teşekkurler

Tahlil.com Cevabı : Değer artışınız biraz az görünüyor, doktora gitmenizi öneririz..